Mobil uyumlu web tasarım fiyatları son zamanların en çok aranan sorgularından biridir. Firmaların ve bireysel web sitesi sahiplerinin güncel teknolojilere uygun nitelikte hazırlatacağı siteler kullanıcılara harika bir deneyim sunacaktır. Ekran ölçülerine göre site bölümlerinin yer değiştirmesi ve yeniden şekillenmesi hem okuma kolaylığı hem de performansı büyük ölçüde artıracaktır.

Aynı zamanda mobil yapıya uygun olarak hazırlanan sitelerde ürün ve hizmet tanıtımları çok daha kolay halde sunulmaktadır. Bilindiği üzere mobil uyumlu (responsive) siteler masaüstü versiyonlara göre çok daha ince detaylar barındırır. Bir desktop sürümünü mobil hale getirmek oldukça uzun süreli bir çalışmanın eseri olacaktır. Bu nedenle eski bir sitenin mobil yapıya hazırlanması yerine sitenin en baştan her noktasının güncel yapıya göre hazırlanması ileride oluşması muhtemel sorunların önüne geçecektir.

Responsive (Duyarlı) Web Tasarım

“Responsive” kelime anlamı olarak duyarlı anlamı barındırır. Duyarlı web tasarım çalışmaları ile tüm cihaz ekranlarına özel ölçülerde tasarım yapıları planlanabilmektedir. Eğer bir kullanıcı elindeki bir telefon veya tablet ile sitenizi ziyaret ederse öncelikle ekranının ölçüsü algılanıır. Daha sonra özel olarak hazırlanan stil tasarımları aktif olup sitenizin bir başka formatı gösterilecektir.

Mobil uyumu web tasarım çalışmaları ile sitenize gelen kullanıcılara harika bir deneyim yaşatın.
Mobil uyumu web tasarım çalışmaları ile sitenize gelen kullanıcılara harika bir deneyim yaşatın.

Responsive web tasarım tüm cihazlarda sayfanın iyi görünmesini sağlamaktadır. Responsive web tasarım sayfayı yeniden boyutlandırırken, küçültürken veya büyültürken tüm cihazlarda sayfanın iyi görünmesini sağlar. Bu çalışmalar HTML ve CSS ile üretilebilmektedir. Responsive tasarımları özel olarak oluşturmak için herhangi bir aracı yazılım yoktur. İsteğe göre en baştan yapılan responsive web tasarım işletmelere uzun süre yüksek performansla site çözümleri sunmaktadır.

Neden Responsive Web Tasarım Yaptırmak Gerekir?

Kullanıcıların birbirinden farklı cihazlarla sitenize gelmesi sonucu onlara en iyi görünümü sunmanız gerekir. Çünkü sitenizde ürün veya hizmet almak için gelen kullanıcıyı memnun ettiğiniz sürece sitenizde kalacaktır. Bu sizin ödüllendirilerek daha üst sıralarda yer almanızı sağlayacaktır. Bu yüzden responsive web tasarım çalışması ile üst düzey kullanıcı deneyimine odaklanılabilmektedir.

Mobil Uyumlu Web Tasarım Fiyatları Nedir?

Mobil uyumlu web tasarım fiyatları değişkendir. Çünkü istenen sadece tasarım değil yazılım altyapısı da olur. Standart bir web tasarım çalışmaları ile profesyonel web tasarım çalışmaları asla aynı ücretlerde olmamaktadır.

Hazırlanan sitelerde fiyatı etkileyebilecek maddeler; özel taleplerin olması, alan adı, sunucu maliyetleri, güvenlik ve destek hizmetleri, içerik ve diğer çalışmalardır. Bu nedenle fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. İsteklerinizi değerlendirerek fiyatlandırmak çok daha doğru maliyet için önemli olacaktır.

Mobil uyumlu web tasarım fiyatları paket yapısına göre değişkenlik gösterir. Her paketin birbirinden güzel özellikleri bulunmakla birlikte aralarındaki en temel fark zamana dayalı olmalarıdır.

SEO uyumlu web tasarım hem kolay bulunmanızı hem de arama sonuçlarında yükselmenize doğrudan katkı sağlayacaktır.

Bu yüzden fiyatlarımızı bronz, silver ve gold kategorilerine ayırdık. Paketlerimiz tam donanımlı haliyle size özel tasarım ile hazırlanmaktadır. Özel talepleriniz ve kullanılan sunucu durumlarına göre fiyatlandırmalarımız ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir.

Dilerseniz detayları görüşebilir bütçenize en uygun yüksek kullanıcı deneyimli, hız ve performans odaklı mobil uyumlu web sitenizi oluşturabiliriz.

Mobil Uyumlu Web Sitesi İle İlgili Sorular

Sitemi mobil uyumlu nasıl yaparım?

Sitenizi mobil uyumlu hale getirmek birkaç tıklama ile yapılan bir işlem değildir. Ekran ölçülerinine özel tasarlanması belki de özel isteğinize göre şekillendirilmesi gerekir. Bunun için yazılım ekibinizde destek isteyebilir veya sitenizin linkini bize iletebilirsiniz. Gerekli incelemeler sonucu en uygun yöntem sizlere bildirilir.

Mobil uyumlu olması için sitenin ne tür bir tasarıma sahip olması gerekir?

Sitenizin CSS kodlarının ve medya etiketlerinin biçimlendirilmesi gerekir. Bunun için herhangi özel bir yazılıma ihtiyacınız yoktur. Yalnız sitenizin mobil uyumlu hazırlanabilmesi adına var olan sitenin incelenip mobil uyumlu olması için sitenin detaylarını konuşmak gerekir. Bu şekilde ayrıca süreç ve maliyet için daha tutarlı bilgiler elde edilecektir.

Web sitem mobil uyumlu mu?

Web sitenizin mobil uyumlu olup olmadığını test etmek için kullanılan bazı araçlar bulunmaktadır. Size en etkili ve doğru sonuçlar veren mobil uyumluluk test araçları;

Google Mobil Uyumluluk Testi
Technical SEO
MobiReady

Mobil uyumlu web tasarımlar hangi yılda başladı?

Mobil uyumlu web tasarımın ortaya çıkış tarihi Mayıs 2010 yılında Ethan Marcotte’un A List Apart’ta yayınlanan bir makalesiyle ortaya çıkmıştır. 2011 yılında ise Responsive Web Design adlı kitabında tasarımının teorisini ve pratiğini anlattı.

Kaynak: Wikipedia

Duyarlı tasarım nedir?

Duyarlı tasarım, bir web sayfasının çeşitli öğelerinin masaüstü bilgisayar, tablet, notebook ve akıllı telefonların ekran boyutuna uygun şekilde gösterim yapmasına olanak sağlayan bir altyapıdır.

Kullanılabilirliği ve memnuniyeti sağlamak için web sayfalarının çeşitli cihazlarda ve pencere veya ekran boyutlarında minimumdan maksimuma kadar iyi görüntülenmesini amaçlayan bir web tasarımı yaklaşımıdır.

Mobil uyumlu web sitesi ne kadar?

Mobil uyumlu web siteleri için belirlediğimiz fiyatları ve diğer hizmet fiyatlarını öğrenmek için sitemizdeki paketlerimiz sayfasını mutlaka kontrol ediniz. Bizlere ulaşarak nasıl bir site hayal ettiğinizi belirtirseniz en doğru fiyatlandırmayı yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Konunun Takipçisi Ol
Bildir
4 Yorum
En Eski
En Yeni En Çok Oy Alan
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Selim S.
1 yıl önce yayınlandı.

Merhaba ben stajer alıyor musunuz diye soracaktım. Öğrenmek ve kendimi geliştirmek istiyorum hocam.

Mustafa B.
1 yıl önce yayınlandı.

Hocam fiyatlarda indirim yok mu 3 web sitemiz var size yaptırsak

Hemen Arayın
WhatsApp

Bir Projen Mi Var?

Bizi hemen arayın, karşılıklı fikirleri ve reklam süreçlerini konuşalım.