Gücümüzü İstatistiklerden Alıyoruz

Gücümüzü Üretkenliğimizden Alıyoruz

Gücümüzü ilham kaynağımız olan üretkenlikten alıyoruz. Çalışmalarınızı amacına uygun ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz.

10 yılı aşkın süredir küçük, orta ve büyük işletme ayırmaksızın web tasarım, SEO hizmeti, SEO uyumlu makale yazarlığı, sosyal medya yönetimi ile birlikte dijital reklam ajansı olarak hizmet sunuyoruz.

İhtiyaçlarınıza tek noktadan çözümler üreten Dijital Yuva; araştırmayı, üretmeyi ve kurgulamayı her zaman kalıcı olarak benimsemiştir. Ayrıca bir sefere mahsus hizmet felsefesine asla sıcak bakmayıp işini en iyi şekilde devamlılık esasına uygun düzende gerçekleştiren bir dijital pazarlama ajansıyız.

Düşündüğünüzden daha iyi yerlere gelmeniz için var gücümüzle çalışıyor hizmet kalitemizden hiçbir zaman ödün vermiyoruz. Bu doğrultuda kendimizi de sürekli olarak yeniliklerle geliştirip çalışmalarımızda uyguluyoruz.

Neler Sunuyoruz?

Neler Sunuyoruz?

 • Türkçe Yönetim Paneli
 • Ücretsiz Teknik Destek
 • Kurumsal Mail
 • Tüm Cihazlarla Uyumlu Mobil Dostu Site
 • %100 SEO Uyumlu Web Altyapısı
 • SEO Uyumlu 6 Özgün İçerik
 • Ücretsiz Hakkımızda Yazısı
 • Google Search Console ve G. Analytics ‘e Ücretsiz Kayıt
 • Ücretsiz Dijital Logo Tasarımı
 • ***Ücretsiz SSL Sertifikası
 • ***İlk Yıl Domain + Host Hediye

(***) WordPress özel tasarımlarda geçerlidir.

İşletmeniz İçin Neler Yaparız?

Her biri alanında uzman grafik tasarımcılarımız, back-end ve front-end developerlarımız ile işletmeniz için web tasarım, özel web yazılım, kapsamlı SEO hizmeti ve Google Ads reklam hizmetleri sunuyoruz. Çalışmalarımızı taleplerinize göre değerlendirip ister özel yazılım isterseniz de WordPress özel tasarım üzerinden gerçekleştirebiliyoruz.

WordPress için herhangi bir hazır tasarım ve paket eklentiler kullanmıyoruz. Hız ve performans odaklı geliştirdiğimiz projeleriniz mobilde %95 masaüstü cihazlarda ise %98 üstü hızlarda çalışmaktadır. Unutmayın, hızlı site + doğru içerik = memnun ziyaretçi demektir. Biz bunların tamamını sizlere kesintisiz şekilde sağlıyoruz.

Fikirleri Kullanırsak Değerlenir

Bir projeniz için en iyi çözüm ortağı arayışınız varsa Dijital Yuva olarak sizlere kesintisiz destek olmaya hazırız. Çünkü fikirlerinizi dinleyen, fikir ekibi ile derinlemesine analiz yapan, yazılım ekibi ile kodlardan mimari bir yapı oluşturan, tasarım ekibi ile mobil uyumlu bir görünüm sağlayan ayrıca dijital pazarlama ekibiyle en iyi içerik üretimi ve viral reklam odaklı çalışan dijital performans ajansıyız.

Hazırlayalım, Tanıtalım, Tekrar Tekrar Satış Yapalım

İşinizi, hizmetlerinizi veya markanızı internet üzerinden herkese ya da sizin belirlediğiniz kriterlere uygun kitlelere tekrar tekrar duyurabiliriz. İlgilenen kitleleri, işlemlerini yarım bırakanları, sepete ürün ekleyip almayanları veya kart bilgilerini doldurup ödeme yapmayanları hedefleyip kaldıkları yerden sipariş vermelerini sağlarız. Buna yeniden pazarlama diyoruz. İşletmenizin reklama harcama yapması kolaydır. Yalnız geri dönüş almak ve bunları pazarlayıp aynı kitleden çokça faydalanmak reklama harcanan ücrete daha fazla kazanç elde edilmesidir.

Rakipleri Analiz Edelim, Fikirlerimizi Fırsata Çevirelim

Gelişmiş rakip analizi, kelime analizleri ve SEO analizi yaparak sektörünüzdeki konumunuzu belirleyelim. Beraber belirlediğimiz hedefe uygun bir çalışma periyodu planlayalım. Bu şekilde hem anahtar kelimelerinizde yükselirken hem de rakiplerinizin önüne kolayca geçebilmenizi sağlayalım. Uzun soluklu çözüm ortağınız olmak için biz hazırız.

Hemen formu doldurun, tanışıp fikirlerimizle projenizi geliştirelim.

Hizmet Sunmak İçin Yeterliliğe Fazlasıyla Sahibiz

Sertifikalarımız

Google Sertifikası
Sertifika No: 8MW T5G C6K
Facebook Sertifikalı Dijital Pazarlama Ortağı
Facebook Sertifikalı Dijital Pazarlama Ortağı

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

  Hemen Arayın
  WhatsApp

  Bir Projen Mi Var?

  Bizi hemen arayın, karşılıklı fikirleri ve reklam süreçlerini konuşalım.