İşletmeniz İçin Çözüm Noktası Olmaya Hazırız

İşletmeniz için sunduğumuz dijital çözümlerle başarıya ulaşmanız artık çok kolay.

Onlarca satır kod ile hazırladığımız web sitelerinizi arama motorlarının çok seveceği içeriklere kavuşturuyoruz. Sonrasında el aleme reklam ettiğimiz markanızı tanıtım ve pazarlama stratejilerimizle ilk sayfaya taşıyoruz.

Düşük reklam maliyetleri ve etkili dönüşümler ile dijital varlığınızı sağlamlaştırıp rakiplerinizi birlikte alt ediyoruz.

Sizinle dijital reklam çalışmalarımıza başladıktan sonra aynı hizmet alanına sahip başka rakip firmalarla çalışmayı reddediyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Sunduğumuz her bir hizmet için farklı işlemler ve görevler üstleniyoruz. Bu yüzden web tasarım çalışmalarına başlarken yaptıklarımızla SEO hizmeti sunarken attığımız adımlar birbirinden farklı olmaktadır.

Web tasarım çalışmaları yaparken öncelikle beklentilerinizi dinliyor size farklı tasarım alternatiflerimizi sunuyoruz. Eğer beğendiğiniz başka bir tasarım varsa onun üzerinden projenizi detaylandırıp neler sunabileceğimize ve taleplerinize odaklanıyoruz. Rakiplerinizi inceleyerek yüksek performansa dayalı kullanıcı dostu siteleri oluşturuyoruz. Taleplerinize göre de sonradan müdahale ederek geliştirebiliyoruz.

SEO çalışmalarında ise firmanızı, sektörünüzü, sitenizi ve rakiplerinizi analiz ederek neler yapabileceğimiz konusunda bir yol haritası ortaya çıkararak netleştiriyoruz. Kelimelerinizin rekabet düzeyi, arama oranları, kullanıcı niyetleri, son trend aramalar, hedefe yönelik çalışmalar ve doğrudan pazarlama kaynaklı çalışmalar yapıyoruz. Çalışma süremiz kelimelerin rekabet düzeyine göre de değişkenlik gösterebilmektedir.

Zor kelimeler yapılan çalışmanın boyutuna göre 9-12 ay aralığında sonlanabiliyor. Kendi rakiplerimizden en büyük farkımız sözleşme haricinde +2 Ücretsiz Optimizasyon seçeneği sunmamızdır. Bunun için ekstra ücret talebimiz söz konusu değildir. Sosyal medya yönetimi de SEO danışmanlığımızla ortak bazı noktalara sahiptir. Aralarındaki farklar için mutlaka bize ulaşınız.

Google Ads hizmetimiz için öncelikle Google Ads Yönetici hesabımızdan sizin adınıza hesap oluşturuyoruz. Bu oluşturduğumuz hesaba erişebilmeniz için size özel yetki tanımlıyoruz. Reklam ayarlarınızı korumak için bunu saklı tutma hakkımız da bulunmaktadır. Reklamın bütçesi, kelime maliyeti ve düşük ve yüksek performans kelimelerini analiz ederek en doğru kelimeleri seçiyoruz.

Maliyet teklifimizi düşürmek için optimizasyon kurallarına fazlasıyla riayet ediyor ve uyguluyoruz. Ajans hesabımızdan oluşturduğumuz destek ticketları normal hesaptan yanıt oranına göre daha kısa sürede sonuçlanmaktadır. Reklamın 30 gün aralıksız yayın süreci devam etmeli ve ilk 5 gününün reklamın yapay zekada öğrenme süreci olduğunu unutmayalım. Reklamlarınızın karşılığını bazen ilk günden bazen de ilk haftadan sonra alabilmeniz rekabet düzeyiyle doğrudan âlâkalıdır.

Neler Yaptık?

10 yılı aşkın süredir toplamda 300’dan fazla firma ve şahsa içerik yazarlığı, web tasarım, dijital danışmanlık ve SEO danışmalığı hizmeti verdik. Yenilenen yüzümüz ve geleceğe bakış açımız hem öğrenip hem öğreterek başarı odaklı çalışmamıza imkan sağlar. Aylık 100 aratım oranına sahip kelime için de aylık 5 milyon aratım oranına sahip kelimelere de ayrım yapmadan çalışmalar yaptık. Sonuç olarak hepsi isteğimiz noktalara öngördüğümüz sürelerde gelmeyi başardı.

Web tasarım ve web sitesi tasarımı çalışmaları tarafımızdan özenle gerçekleştirilmektedir. Web sitelerinizi SEO uyumlu olarak hazırlıyoruz.

SEO hizmeti, arama motorlarının sitelerimizde yer alan yazıları, resimleri ve dokümanları daha rahat indeks alması için yapılan çalışmadır.

Reklam ajansı bir işletme veya marka için hayati öneme sahiptir. Dijital reklam ajansı markanızı doğru platformlarda konumlandırır.

WordPress uzmanı, WordPress konusunda uzmanlaşmış, panele ve tasarıma fazlaca hakimdir. Ekibimizle WordPress özel tema geliştiriyoruz.

Makale yazarlığı, her türlü sektör için özenle ve özgün makaleler hazırlanarak SEO uyumlu haliyle sitelerde paylaşılan tanıtım yazılarıdır.

Android ve iOS için mobil uygulamalarınızı geliştirelim. İşinizi ve işletmenizi her konuda rahatlatacak profesyonel çözümler Dijital Yuva’da.

Sosyal medya yönetimini, farklı fikirlerin etkileşime girdiği beğeni ve yorumu siparişe dönüştüren bir strateji ile hareket ettiriyoruz.

Google Ads reklam danışmanlığımız ile düşük maliyet düzeninde yüksek tıklama almak iyi hazırlanmış bir reklam stratejisi ile mümkün.

Dijital reklam ajansı olarak sizlere sunduğunuz hizmeti günümüz cihazları ve teknolojileri ile ileri düzey kitlelere kolayca ulaştırıyoruz.

Hemen Arayın
WhatsApp

Bir Projen Mi Var?

Bizi hemen arayın, karşılıklı fikirleri ve reklam süreçlerini konuşalım.