Dijital Analiz Hizmetleri

İster rakibini ister markanı analiz edelim. Hataları ortaya çıkaralım, rakiplerin yapmadıklarını yapalım. Ama önce rapor çıkartalım!

Detaylı SEO Analizi Raporu

Ajansımızın sunduğu SEO analizi raporu; sitenizin içeriği, teknik altyapısı ve bağlantı profili üzerine detaylı bir inceleme sunarak, hedef kitlenize daha etkili bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacak öneriler ve stratejileri içermektedir. Sitenizin arama motorlarında daha görünür olmasını sağlamak amacıyla hazırlanan bu rapor optimize edilmesi gereken alanlara vurgu yapmaktadır.

Detaylı Rakip Analizi Raporu

Bu raporlama hizmetimizde belirleyeceğiniz 5 farklı markanın en çok ziyaret aldığı sayfalar, kilit anahtar kelimeler, zafiyetleri, geçmişe dönük ve mevcut anahtar kelime sıralamaları, kullanıcı sayıları, ortalama sitede kalma süreleri, uygulama analizi, kitle analizi, trafik kaynakları ve çok daha fazlasına erişim sağlanmaktadır.

Dijital Pazarlama Analizi

Bu raporlama hizmetimizde belirleyeceğiniz 5 farklı markanın mevcut ve geçmiş reklamları, reklamda yer alan kelimeleri, kelime kalitesi, performans, günlük ortalama bütçe, farklı reklam modelleri ile birlikte görsel ve videoları, reklam metinleri, hedeflenen bölgeler ve kitle tespitinin yapılması gibi daha birçok konuda analiz ve raporlamayı içermektedir. 

Hizmet Destek Formu

Hemen bizimle iletişime geçin ve birlikte sınırları zorlayalım!