Web tasarım, internet üzerinde bir alan adı ve hosting hizmeti alınarak kişilerin veya firmaların görselleri ve yazılarının yayınlandığı bir alandır. Buradaki amaç web sitesi ziyaretçilerine düzenli bir ortamda bilgi edinme imkanı sağlamaktadır.

Bir web sitesini ortaya çıkarmak için mutlaka bir amaç olması gerekmektedir. Bu nedenle genelde kurumlar, ürün ve hizmet pazarlayanlar, doktorlar, diş hekimleri, elektrikçiler, tesisat ustaları, oteller, sağlık hizmetleri sunan kişiler web sitesine ihtiyaç duymaktadır.

Firmanıza Özel Web Tasarım Sitesi Geliştiriyoruz

Bir web tasarımı yapılırken sitenin kodlanması dahil, düzenleme ve internet ortamında yayınlama süreçleri hem süre hem de ücret konusunda farklılıklar gösterebilmektedir. Bu tür çalışmalarda sizin adınıza profesyonel çözümler üreten firmamız alanında uzman yazılım ve tasarım ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Web sitesi tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken alanlardan biri de kullanıcı deneyimini üst düzeyde sağlamasıdır. Grafiklerin ve sitede yer alan içeriklerin tam olarak amacını ifade etmesi gerekmektedir. Bir kullanıcı siteye girdiğinde site düzenli ve dolu durmalıdır.

Ayrıca hizmet sağladığınız sektör için önce kapsamlı bir rakip analizi yapıyoruz. Bu analiz neticesinde eksiklerinizi, rakiplerinizin atladığı ya da zayıf kaldığı yönleri dijital hizmetler kapsamında değerlendiriyoruz. Bu rapor sayesinde profesyonelliğinizi yansıtacak marka yüzünüzü ortaya çıkarıp farklılıklarınızı ve sağladığınız imkanları kullanıcılara pazarladığımız dijital reklamcılık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Arama motoru dostu web siteler hazırlayan reklam ajansımız beklenti ve ihtiyaçlarınızın farkında olarak çalışmalar gerçekleştirmektedir. Kusursuz kodlama ve muhteşem grafiklerle hazırlanmış kullanıcıların cihazlarını yormadan yüklenebilen sitelerimiz SEO tarafında büyük bir paya sahip olan hız konusuna da cevabını yaptığı testlerde vermektedir.

Çalışmalarını yaptığımız tüm sitelerde mobil hız skorumuz ortalama %90’dır. Ayrıca tüm masaüstü cihazlar için ortalama hız skorumuz %99’dur. Web tasarım çalışmalarında tüm sitelerimizi SEO altyapısına uygun olarak hazırlıyoruz. Bu nedenle sektöre yeni giriş yapan veya en az 6 aydır yayında olan siteler için arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. Sitenizi bir dijital pazarlama süreci olan SEO alanında gerekli olan kriterlere uygun olacak şekilde hazırlayabiliriz.

Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel web sitesi tasarımı yapan firma olarak; mobil uyumlu, %100 SEO dostu, hızlı çalışan, özgün makale ve hizmet içerikleri üretiriz. Profesyonel web tasarım ajansı olarak her firma için yapılması gereken özenli bir çalışma örneği sunuyoruz. %100 kullanıcı memnuniyeti odaklı geliştirilen web tasarımlarımızla sitenizde kolay gezinti imkanı sunarız.

Kurumsal düzeyde geliştirdiğimiz tüm web tasarım çalışmalarımızı taleplerinizi karşılamak üzere uyguluyoruz. Bu nedenle taleplerinizi projeye kurgularken birçok detaya dikkat ederiz. Çünkü bu detaylar sitenizin profesyonel düzeyde oluşturulmasını amaçlamaktadır.

Profesyonel web tasarım çalışması bu alanda uzman yazılım ve tasarım ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.
Profesyonel web tasarım çalışması bu alanda uzman yazılım ve tasarım ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Profesyonel olarak kurgulanan bir web sitesinde gereksiz kod satırlarının kaldırılması, resim optimizasyonları, yerleşim ve içerikler oldukça stabil ve performans odaklı yaklaşımla ele alınır. Bu adımların sonucundan profesyonel bir web sitesi ortaya çıkarılmaktadır. Yapılan çalışmaları önce demo adresimiz üzerinden sunuyoruz. Yayın öncesinde değişiklikleri izleyebileceğiniz sonrasında yeni taleplerinizi ve güncellemelerinizi iletebilirsiniz. Biz taleplerinizi uygularken siz de anlık güncelleme takibi yapabilirsiniz. Peki profesyonel web sitesi tasarımı yaparken nelere dikkat ediyoruz?

Profesyonel Web Sitesi Yaparken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Bir web sitesinin yapımına başlamadan önce yapılması gereken en temel şey taleplerin belirlenmesidir. Net olan istekler daha kısa sürelerde daha uygun fiyatlara yapılabilmektedir. Bu yüzden profesyonel web sitesi projeniz için tüm detayları en başta belirtmeniz işleyiş sürecini etkileyecektir. Biz bunları farklı alt başlıklarda inceledik.

1) Tasarımın Amacı

Çalışmalarımızı kodlarla yorumlayıp ortaya farklı projeler çıkarırken tasarımın amacından sapmamaya gayret ediyoruz. Bir web sitesi düşünün ki tasarımı ile sektöründe aşinalık oluşturmuş veya logosundaki bir simge ile bütünleşip tanınmayı kolaylaştırmış… İşte bunların hepsi markanın aslında vurgulamak istediğiyle beraber tam olarak verdiği imajdır. Bu nedenle bir web sayfasının veya logonun derin anlamlar içermesine gerek olmadığını düşünüyoruz.

Profesyonel web sitesi ; sade, estetik ve göz yormayan renklerde oluşturulmalıdır. Bu farklı algının ortaya çıkması için mutlaka bir tasarımcı gözüyle yaklaşım sergilenmesi gerekmektedir.

2) SEO Uyumlu Özgün İçerik

SEO uyumlu özgün bir içerik ancak doğru ellerde yazıldığı zaman etkili olmaktadır. Bir makaleyi sadece yazmak için yazmak en basit ve en çok yapılan hatalı davranışlar arasındadır. Bu yüzden her işin bir kuralı olduğunu hatırlatalım.

Yazılan makaleler kullanılan kelimelere, hit içeriklere, uygun resimlere, h başlıklara, anlatım tarzına, linklere ve daha fazlasına uygun olarak yazılmalıdır. Bu kuralların hepsi sitenizde bulunan yazıları arama motoru algoritmalarının daha kolay tarayabileceği hale getirmektedir.

Arama motorlarına (Google, Yandex, Bing, Yahoo vs.) sağladığımız bu kalite standartları sayesinde anahtar kelimelerinizde rakiplerinizden daha üst sırada yer alabilirsiniz. SEO çalışması hiçbir zaman genel geçer bir konu olmamalıdır. Düzenli ve kaliteli içerik üretmek gerekir. Ayrıca üretilen bu içeriği okumak için gelen kullanıcılar sitenizin sıralama bazında yükselmesine büyük katkılar sağlamış olacaktır.

Bir SEO hizmeti alarak SEO uyumlu web sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde sunduğunuz hizmetleri ve blog içeriklerini sıfırdan tamamen özgün olarak hazırlıyoruz. Yazılarımız intihal (kopya içerik kontrol sistemi) programlarında %100 özgün olarak çıkmaktadır. Herhangi bir içeriği kopyalamadan araştırıp öğrendikten sonra sitenize özel olarak kurallara uyup yazıya döküyoruz. Ayrıca kullanılan resimleri siteye uygun olarak revize edip SEO açısından gerekli tag’leri uyguluyoruz.

Tüm detaylarını fazlasıyla incelediğimiz SEO Uyumlu Makale Kuralları adlı yazımız faydalanmanız için önemli bir kaynaktır.

3) Mobil Uyumluluk

Bir web sitesinin tarihsel gelişimi incelenirse eğer en parlak dönemi mobil uyumluluğu olur. Mobil cihazların günümüzde yoğun bir şekilde kullanılması bu gelişmenin önünü açmıştır. Ekranların ölçülerine uygun olarak geliştirilen bu tasarımlar kullanıcıya okuma kolaylığı, kullanılabilirlik ve performans deneyimi sunmak için çalışır.

İşletmeniz için oluşturulan bir web sitesinin mobil uyumlu olması tercihten daha çok kesin bir ihtiyaçtır. Bu yüzden sitenizi yenilemek isterseniz mutlaka sitenizin veya projenizin mobil uygulamasının oluşturulması gerekir. Dijital Yuva, tüm web tasarım ve özel yazılım uygulamalarınızı %100 mobil cihazlara uygun geliştirmektedir.

Mobil Uyumluluğun Önemi

Dünyanın herhangi bir noktasında mobil cihaz kullanım oranı %70’dir. Türkiye’ye bakacak olursak bu oran %77 civarında seyretmektedir. Bu durum aslında mobil cihazların ve ona uyum göstermesi gereken sitelerin önemini bizlere fazlasıyla göstermektedir.

Mobil web sitesi her zaman masaüstü sürüme göre hızlı olmak durumundadır. Cihazın gereksinimleri, birçok ekran modelinden uygun olana geçiş yapıyor olması, istek dosyaları, kullanıcının interneti ve sunucunun sağladığı hız sitenin mobil sürümü için performansı belirleyen etmenlerdir.

Özel hizmetler sunmadığınız sürece bir mobil uygulama geliştirmek için uğraşmazsınız. Kullanılan cihazın ölçüsüne göre özel olarak tasarımda gösterilmesi istenen bölümler ortaya kolaylıkla çıkarılabilmektedir. Bu faydanın yanında ayrıca mobil sitelerde reklam gösterimleri masaüstü versiyonlara göre daha fazla dikkat çekmektedir. Bu yüzden bir kampanya veya duyuru çok daha fazla dikkat çekebilmektedir.

Web sitelerinin hız ve yüksek kullanıcı deneyimine odaklanmaları arama motorları tarafından sıralama bazında yükselmelerine katkı sağlamaktadır. Fakat bu konudaki önemli bir noktaya değinmek gerekirse mobil uyumlu versiyonun yüksek kalite ve kolay kullanım amacıyla tasarlanmış olması gerekmektedir. Aksi halde o web sitesi mobil uyumlu olmasına rağmen ziyaretçi kaybedebilmektedir.

4) Hız ve Performans

Hızın ve performansın bir site için en önemli noktalardan biri olduğunu artık söylememiz gerek yok. Çünkü bilirsiniz ki bir site son teknolojiye göre yapılsa bile eğer görsellerin her biri 100 Kb. ve üzeri olması sitenin açılması konusunda zorluklar çıkarabilir. Eğer bu boyutta çok fazla resim varsa sitenin genelinde yavaşlama kullanıcıların canını sıkar. Bu da sitenizde kalma süresinin düşmesine neden olur. Bir siteyi yaparken dikkat ettiğimiz en temel konulardan birisi sitenin hızlı çalışmasıdır. Bu nedenle resimleri ve diğer görselleri tarayıcı desteğine göre jpg/webp olarak çağırıyoruz.

Hız ve Performans Açısından Kullanılması Gereken Resim Formatı - Webp
Webp ve JPG internette en çok kullanılan resim formatlarıdır. JPG artık yerini daha fazla tasarruf sağlayan hız ve performans açısından etkili Webp’ye bırakıyor.

Bir web sitesini ortaya çıkarırken her zaman kullanıcıyı merkez noktaya alıyoruz. Kullanıcılar için kullanım kolaylığı, kullanıcının okuyabileceği yazı puntoları ve daha birçok kullanıcıya kolaylıklar sunan bir yaklaşımla ilerliyoruz. Sitenizin arama motorlarında tam performans ile çalışması kolay bulunabilmeniz için harika bir fikir, öyle değil mi? İşte burada hız – performans anlamında güncel yazılım teknolojileri ve altyapılarını kullanıyoruz. Sitenin hızlı çalışması veya güvenlik sorunlarının ortadan kaldırılması sonucu siteler daha hızlı ve güvenli çalışacaktır. Hız merkezli kullanılan teknolojiler, içerik ve görsel optimizasyonlar arama motorlarının en sevdiği siteler olmaktadır. Siteler değerlendirilirken kriterlere uyanlar sıralama artışı ile ödüllendirilmektedir.

Ayrıca WordPress web sitesi kullanan müşterilerimize özel olarak 8 adımda WordPress web sitesi hızlandırma adlı yazıyı okumak sitenizi hızlandırmanız için önemli bir kaynak olabilir.

Hangi Yazılım Teknolojilerini Kullanıyoruz?

Web sitelerinde, mobil uygulamalarda ve web tabanlı hizmetlerde oldukça farklı yazılım teknolojileri kullanıyoruz. Bunlar; PHP, React, Java, JS, HTML5, CSS, SQL, Vue.js, Angular, Node.js, Ruby ve Swift yazılım dilleri ve frameworklerden oluşmaktadır.

Web Tasarım İçin Performans Odaklı Yaklaşım

Profesyonel web sitesi çalışmaları gerçekleştirirken yüksek performansa dayalı projelerden ilham alıyoruz. Kullandığımız görseller, stil dosyaları, kod ve yazı oranları belirli bir düzen içerisinde kontrollü şekilde kullanılmaktadır.

Ayrıca arama motorlarının en çok sevdiği kriterleri bir checklist tarzında uygulayıp ücretli ve ücretsiz gelişmiş SEO araçları ile testlerimizi gerçekleştiriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız sürerken yaptığımız testler sonucunda ortaya çıkan minör revizeleri yeniden değerlendiriyoruz. Son güncel kriterlere uygun olarak web sitesi için revize işlemlerini tamamlayıp yayına alıyoruz.

Yüksek hıza dayalı SSD teknolojisi ile çalışan sunucularımız sitenizin performansını en yüksek seviyede tutar. Ayrıca bir kullanıcı sitenizde gezinti yaparken sayfalarınız arasında bir göz kırpması kadar hızlı geçişler yapabilir. Tüm bu özellikler ile sitelerine performans odaklı yaklaşımlarımızı işletiyor sitenizi arama motorlarının dostu haline getiriyoruz.

Profesyonel Web Tasarım Yapan Firma

Web tasarım çalışmalarını profesyonel şekilde gerçekleştiren firmamız, tüm yazılım ve tasarım süreçlerinde sizlerle iletişim halinde olarak projelerinizi ilerletmektedir. Yaptığımız çalışmalar talepleriniz göz önünde bulundurularak geliştirilir. Tasarımlarımızı taleplerinizle harmanlarken hizmet alanlarınızı araştırıyor özgün içerik ve kullanıcıya özel anlatım tarzımızla betimleyerek yazıyoruz.

Profesyonel web sitesi tasarımı yapan firma olarak; mobil uyumlu, %100 SEO dostu, hızlı çalışan, özgün makalelerle hizmet içerikleri üretiyoruz. Çünkü içerikleriniz işinizi nasıl yaptığınızı anlatır. Bunun için profesyonel web sitesi tasarımı, kurumsal kimliği ve markanın vizyonu açısından oldukça önemlidir. Bir kullanıcıyla doğrudan iletişime geçmek için oldukça iyi bir araç olan web siteleri kullanıcıları yönlendirme konusunda 7/24 kesintisiz olarak çalışır. Web sitesinin kapanmayan bir işletme olduğunu kabul etmiş firmalar ürün ve hizmetlerini doğrudan en iyi şekilde yansıtabilmektedir.

Web sitenizi kullanıcı açısından yüksek deneyim elde edebilmek için optimize ediyoruz. Kullanıcıları sitede kaybolmadan en doğru noktaya taşımanın yolunu açıyoruz. Bu şekilde gerçekleşen ziyaretler maksimum dönüşüm elde etmenize doğrudan katkı sağlar. Gerçekleşen organik sonuçlardan alınan ziyaretler sitenin zaman içinde daha iyi noktalara gelmesinin de önünü açacaktır.

Tüm bu süreçleri gerçekleştirmemiz için bize hemen mesajınızı iletebilirsiniz. Web tasarım uzmanımız aklınızdaki soruları yanıtlamak için sizleri beklemektedir.

Özel web yazılım çalışmaları gerçekleştiren ekibimiz sizlerin taleplerine özel olarak tamamen fonksiyonel, hızlı ve kullanıcı dostu projeler geliştirmektedir. Dilerseniz firmanıza CRM, müşteri takip, görev takip, cateringler için etiketli yemek sistemi ve özel yazılım ticaret siteleri gibi isteklerinize özel olarak geliştirilmesi gereken tamamen kullanım kolaylığı üzerine çalışan web tabanlı yazılımlar geliştiriyoruz.

Size Özel Web Tasarım Hangi Durumlarda Yaptırılmalıdır?

Özel web sitesi sadece sizin kullanımınız için tasarlanıp yazılıma dökülen sitelerdir. Bu nedenle kişiye özel veya firmaya özel olarak geliştirilmektedir. Geliştirme notları belirlenirken standartların dışında ve kullanım amacına göre şekillendirilmektedir. Bu haliyle bile emsali görülmemiş bir web sitesine bu şekilde sahip olabilirsiniz. Şimdi konuyu adım adım ilerletmek istiyoruz.

Bu nedenle ürün ve hizmet sağlama konusunda kendinizi hangi konumda görüyorsanız o başlığı okuyabilirsiniz.

Web Tasarım Çalışması
Web tasarım çalışması emek, sabır ve kreatif düşüncelerin yoğrularak ortaya çıkmasıdır.

Ürün Satış Sitesi

Bu başlıkta ürün satan firmalara değinebiliriz. Elinizde ürettiğiniz veya temin ettiğiniz bir ürün varsa bunları e-ticaret siteniz üzerinden satabilirsiniz. Bu siteler size özel olarak tasarlanıp, kolay kullanıma sahip ve ödeme aşamasına kolayca geçebilen yapıda hazırlanmaktadır. Kullanıcıların bolca vakit geçirdiği bu siteler ticari amaca hizmet etmektedir. Bu nedenle pazarlama stratejileri, kampanya ve indirimler sitenin belirli alanlarında kullanıcılara sunulmalıdır.

Eğer siz de e-ticaret sitesinden ürün satışı yapmak istiyorsanız kesintisiz destek, ilk yıl domain ve hosting ayrıca teknik destek hizmetlerimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Hizmet Pazarlama Sitesi

Hizmet satmak yada hizmet pazarlama konusunda sizlere birçok meslek sunabiliriz. Bunlardan bazıları; ulaşım, yazılım firmaları, elektrikçi, kombi tamircisi, lokantalar, özel eğitim kurumları, sağlık hizmetleri, turizm ve tatil acentaları ve daha birçoğu hizmet alanına girmektedir. Bu alanda sıfırdan bir ürün üretmeden sadece insan gücü ve işi ortaya çıkaran sektörlerdir. Yapılan iş zamana yayıldığı sürece ücrette artışlar olmaktadır.

Ürün satmadığı için harcanan zaman ve çalışan kişi sayısına bağlı olarak fiyat belirlenir. Bu tür sektörlerde web sitesi olmazsa olmazlar arasındadır. Çünkü kendini ve işini anlatırken insanların ihtiyaçlarına da çözüm sunulabilmektedir. Sitenizin hızlı, modern ve gelişmiş bir altyapı ile hizmet vermesi en doğal beklentiler arasındadır. Bu beklentileri tam olarak karşılayan siteler zamanla sektöründeki diğer rakiplerden kat kat daha iyi noktalara kolaylıkla gelebilmektedir.

Bir hizmet pazarlama sitesi için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızın çoğunu ücretsiz karşılıyoruz. Bunun içinde ilk yıl domain ve hosting ayrıca teknik destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Web Sitesi Yaparken Nelere Dikkat Ediyoruz?

 • Kullanımı kolay olmalıdır. Menüsü genelde soldan sağa doğru açılan yapıda olmalı boş alana tıklandığında menü kapanır olmalıdır. Bu işlemler tek parmak ile kolaylıkla yapılabilmelidir. Tasarımlarımızdan özel talep olmadığı sürece menü ikonunu mobil cihaz ekranlarında sağ üst alanda kullanıyoruz. Bu nedenle sadece başparmağınız ile web sitesinde dilediğiniz gibi gezinti yapabiliyorsunuz.
 • Görünüm olarak logo rengi hakim tasarımlar geliştirmeye çalışıyoruz. Ya da belirlediğiniz renklerde -renk de önerebiliriz- tasarıma dokunuşlar yapıyoruz. Ayrıca sektör rengi dediğimiz bir durum söz konusu ise baskın renklerde bu tonları belirleyip kullanıyoruz.
 • Kullanıcı profilinizi analiz ederek gerekli bazı alanları etkileşim noktası olarak kullanıyoruz. Örneğin bir tesisatçı arayan ziyaretçi, siteye ilk geldiğinde %95 oranında ustanın iletişim numarasına ulaşmaya çalışır. Bu nedenle bu iletişim numarasını sitenin giriş alanına, özel bir alana, aniden çıkan Pop-up veya görsel destekli tasarıma göre kullanıyoruz. Bu nedenle sitenizdeki iletişim numarası daha ilk 5 saniye içinde fark edilebilir oluyor. Karar ve araştırma konusunda sitede gezinmekle meşgul olan ziyaretçinin karşısına çıkan iletişim bilgileri aramayı kolaylaştırmaktadır.
 • Karmaşık, asimetrik, amacını ifade edemeyen, kafa karışıklığına neden olabilen siteleri hem tasarım hem de yazılım olarak çıkartmamız mümkün değildir. Çünkü web tasarım ve yazılım süreçleriniz uzman ekibimiz kontrolünde ilerlemekte ve süreçlere dahil olabileceğiniz şekilde planlanmaktadır.
 • Web sitesi tasarımı yaparken hem masaüstü bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda kolaylıkla çalışabilen, ekranların ölçülerine göre şekil alan Responsive (duyarlı) tasarımlar geliştiriyoruz. Bu teknoloji sayesinde ekran ölçüleriniz ne olursa olsun her daim o ölçülere özel olarak içerikleriniz ve tasarımınız kendi içinde şekil alacaktır. Tıpkı bir suyun hem bardağa doldurulması hem de sürahiye doldurulmasında aldığı şekil gibi… Cihazlar arasında mümkün olduğunca tutarlılık sergilenmeli, kullanıcının kolayca gezebilmesini sağlaması oldukça önemlidir.

Web tasarım alanında büyük başarılar elde eden ekibimiz, kendi özel tasarım ve yazılımlarını yapan nadir ajanslardan biridir. Firmanızın ihtiyacı olan tüm dijital süreçlerde destek alabileceğiniz bir ekip olmanın gururunu yaşıyoruz.

Tüm dijital süreçlerde yaptığımız çalışmalar ile sizleri olmanız gereken yerlere çıkartıyoruz.

Özel Yazılım Web Sitesi

Dijital medya ajansı olarak, bizlerden talep edilen özel yazılım ihtiyaçlarına 360° tam kapasite hizmet veriyoruz. Ürettiğimiz çözüm odaklı yaklaşımlar hem projelerin ilerlemesinde hem de geliştirilmesinde büyük katkılar sağlamaktadır.

Özel yazılım web sitesi yapan firmamız; taleplerinizi, kritiklerinizi ve olmazsa olmazlarınızı dinlemektedir. Bu nedenle yaptığımız çalışmalar ortak istişarenin verdiği güven ve işbirliği ortamında ilerlemektedir. Projenize atayacağımız müşteri temsilciniz ile birebir irtibatta olup süreci online takip edip görüşlerinizi belirtebileceğiniz son derece şeffaf şekilde ilerletilmektedir.

Özel web yazılım sistemleri geliştiren Dijital Yuva, sizlere tüm ihtiyaçlarınızda çözümler sunmaktadır.
Özel web yazılım sistemleri geliştiren Dijital Yuva, sizlere tüm ihtiyaçlarınızda çözümler sunmaktadır.

Tamamen size özel olarak geliştirilen web site çalışmaları yazılım ekibimizin 12 yılı aşkın tecrübesi ile üretilmektedir. Ekibimiz küresel alanda uluslararası çalışmalar yürütmüş deneyimli bir yazılımcı kadrosuna sahiptir. Zaman içinde görev aldıkları mobil yazılım geliştirme süreçlerinde oldukça fazla teknolojik altyapı ile çalışmalarını hayata geçirmişlerdir.

Yazılım Ekibimiz Hangi Teknolojileri Kullanıyor?

Front tarafında React JS, real time işlem gerektiren yerlerde gerekirse Node.js kullanılmaktadır. Veri tabanında MySQL, PostgreSQL, big data gerektiren yerlerde ise MongoDB kullanmaktayız. Ayrıca veri tabanı sorgusunun hızlı çalışması gerektiği yerlerde Elasticsearch yapısı kullanıyoruz. UX tasarım (kullanıcı deneyimli tasarım) üzerinde çalışan ekibimiz projelerinde PSR-4 standartlarına göre çalışmalar yürütmektedir. Proje bazında kullanılacak altyapılar değişkenlik gösterebilmektedir.

Özel web yazılım çalışmaları üreten ekibimiz özgün olarak geliştirdiği projelerle de birçok firmanın dijital çözüm ihtiyacını karşılamaktadır. Ayrıca sağladığımız çözümler ve kullandığımız teknolojiler ile ihtiyacınız olan tüm yazılım taleplerini gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca bunları web sistemleri üzerinden çalışır halde sunuyoruz. Özel web yazılım çalışmaları tamamen sizlere özgü hazırlanarak adınıza lisanslanmaktadır. Bu sebeple başka hiçbir kurum veya kuruluş adına kullanılması söz konusu olamaz. Yaptığı çalışmaları önemseyen Dijital Yuva; taleplerinize uygun olarak özel yazılım web sitesi, mobil uygulama ve özel CMS sistemler sunmaktadır.

Güveninizi asla boşa çıkarmadan süreçleri ikili diyaloglar ve yüz yüze toplantılar eşliğinde yürütmekteyiz.

Standart hazır kalıp sitelerin dışına çıkmak isteyen firmalar; özel yazılım çözümleri talep ederken genellikle güncellemelerin kolayca ve minimum maliyetle yapılmasını ister. Fiyatlandırma politikası gayet şeffaf olan firmamız paket fiyatlarının haricinde talebe göre en uygun ücretlendirmeleri sunar. Ayrıca unutulmamalıdır ki özel yazılım çalışmaları isteğe göre yapılmaktadır. Bu nedenle süreçler standart web sitesi yapılış sürelerinden daha uzun olabilmektedir. Fiyatlandırma yapılırken, çalışılan gün sayısı ve projede çalışan personel sayısı belirleyici rol oynamaktadır. Son olarak alınan taleplerin eksiksiz olarak yerine getirilme sürecinde büyük rol oynayan firmamız; kusursuz, kesintisiz ve uygun fiyatlı hizmetleri sunma konusunda yoğun bir çaba ve gayret içindedir.

İşinizi, markanızı veya hizmetinizi yaygınlaştırmak, tanıtmak ayrıca bilinirliği artırmak konusunda da dijital reklam firması olarak hizmet verebiliyoruz. Paketlerimizi hemen inceleyebilir, dijital dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Özel Yazılım Siteler

Özel yazılım yapan firmamız geliştirdiği projeler ile küçük, orta ve büyük işletmelerin dijital dünyadaki varlığını kararlı şekilde ilerletebilmesi adına özel yazılım çalışmaları yapmaktadır. Sonuçta siz yazılıma değil yazılım size uyacak şekilde tarafımızdan programlanır.

Yazılım alanında geniş bir yelpazede hizmet veren firmamız tüm kuruluşlara istekleri doğrultusunda çözümler sunmaktadır. Kullanıma uygun, panelli, hızlı, güvenli ve kullanıcı kolaylığı konusunda sağladığımız imkanlarla işinizi kolaylaştıran yazılımlar geliştiriyoruz.

Görüştüğümüz firmalara tam verimlilik ve kullanılabilirlik sağlayan özel yazılım çözümleri sağlıyoruz. Fakat özel web yazılım yapan firma olarak bir çalışma istenirken bilinmesi gereken en temel noktalar; taleplerin net olması, amaç, zaman kapsamı, kullanılan teknoloji, kullanılabilirlik, hız ve güvenlik kavramları gözetilmelidir. Buradaki en önemli başlıklardan biri tam olarak ne istediğiniz ve ne amaçla kullanmak istediğinizdir. Çünkü kullanılacak teknolojileriler, süreç ve maliyet konuları bu durumlar belirlendiğinde ancak gerçekli rakamlar ortaya çıkacaktır.

Özel web yazılım süreçlerinde yapılan araştırma, iş planı, süreç gelişimi ve testlerden geçen çalışmalar sorunsuz olarak sizlere sunulmaktadır. Projeniz için ortaya çıkabilecek sorunların çözümünde ekibimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Hadi, hayalinizdeki yazılımı hemen geliştirelim. Siz işinizle ilgilenirken bir yazılım konusunda dijital çözüm firmanız olalım.

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

  Hemen Arayın
  WhatsApp

  Bir Projen Mi Var?

  Bizi hemen arayın, karşılıklı fikirleri ve reklam süreçlerini konuşalım.