Online eğitimlerimize göz atın.

Online eğitimler ile işinizi geliştirmenize veya kariyerinize etkili bir başlangıç yapmanıza katkı sağlıyoruz. Online dijital pazarlama kursumuz tamamen başlangıç seviyesinden ileri düzeyde eğitime göre hazırlanmıştır. Derslerimizi işlerken katılımcı bir ders politikası ile ilerliyoruz. Konunun anlaşılmaması sorunlarını canlı örneklerle işleyip testlerimizin sonuçlarını hızlıca inceleyebiliyoruz.

Sizler için hazırlanan online eğitimler ile dilediğiniz dersi seçerek öğreniminize başlayabilirsiniz. Yine de bir konuda hakkında emin olamadığınız durumlarda mutlaka videolarımızı sınırsız oynatma hakkında da sahip olabiliyorsunuz.

Dijital Pazarlama Kursu İle Geleceğin Mesleğine Adım Atın

Dijital pazarlama kursu sizlere 10 yılı aşkın süredir dijital pazarlamanın her alanında görev ve sorumluluklarının bilincinde olan dijital pazarlama uzmanımız Soner YILDIRIM tarafından sağlanmaktadır.

Tecrübe ve deneyimlenmiş başarılarımızın ışığında dijital pazarlamanın en fazla iş ilanına sahip bir sektöre dönüşeceğini öngörüyorduk. Başka bir deyişle fiziki bir işletmenin online işletmeye oranla satış rakamları aradaki farkı giderek açmaya başladı.

Mobil cihazların yaygınlaşması sonucu EUROSTAT verilerine online siparişler 2020 itibariyle %72’e varan oranda artış gösterdiği saptanmıştır. Birçok işletmenin bu dönemde dijital pazarlama uzmanı aradığı ve birçoğunun da bu hizmeti online olarak verdiği görülmüştür.

Sektör için; öğrenmeye istekli, bilgili ve üretmeyi seven yeni personel ihtiyacı bulunmaktadır.

Tüm bu ihtiyacın farkında olan Dijital Yuva tek çatı altında hem hizmet sunarken hem de kursiyerlerine dijital pazarlamanın en önemli yapıtaşları olan SEO, Google Ads ve SEO uyumlu makale yazarlığı eğitimlerini hazırlamıştır.

Dijital pazarlama eğitimi sayesinde mesleğin detaylarını öğrenip kendinizi çok daha iyi yerlere getirecek temel bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz. Eğitim sonrası ücretsiz ve süresiz destek ile gelişiminize kesintisiz devam edebilmenizi sağlamaktan dolayı mutlu hissediyoruz.

Geleceğin becerilerini öğrenin

Geleceğin becerilerini öğrenin

Derinlemesine keşfedin

Kariyerinizde ilerlemek veya işinizi büyütmek için dijital pazarlamadan kodlamaya çeşitli dijital becerileri derinlemesine keşfetmeye başlayın.

Eğitim süresince birçok konuda fazlasıyla bilgi sahibi olup kendi çalışma yapınızı kurabilirsiniz. Bir markanın tüm dijital süreçlerini ele aldığımızda kendini sektörde aldığı eğitim ve edindiği tecrübelerle geliştiren birisi arayan değil aranan kişi olur.

İnternet ve sosyal medyanın etkili şekilde kullanılması Dijital Yuva Akademi‘den aldığınız eğitim ile mümkündür.

Öğrenme garantili eğitimler

Soru sormaktan ve yaşınız kaç olursa olsun yeni bilgiler öğrenmekten asla vazgeçmeyin. Çünkü sormak ve araştırmak sizi çok daha ileriye taşıyacaktır.

Eğitim sürecimiz boyunca maksimum öğrenme programı uyguluyoruz. Online derslerimizde ve canlı derslerimizde aklınızdakileri uzman eğitmenlerimize sorabilirsiniz.

Hemen size en uygun kursu seçerek eğitime başvuru yapabilirsiniz.

Gelin beraber müşteri analizi, arama motoru sıralama kriterleri ve satış artıran teknikleri derslerimizde işleyelim.

Öğreneceğinizi garanti ediyoruz

Öğreneceğinizi garanti ediyoruz

Deneme yanılma yolu ile zaman kaybetmeden başta uygulamalı SEO eğitimi olmak üzere tüm fırsatlarımızdan yararlanmak için hemen şimdi başvurun.

%25 indirimli tamamen online eğitim fırsatlarımızdan yararlanmak için hemen formu doldurun.

Online Eğitim Talep Formu

    Hemen Arayın
    WhatsApp

    Bir Projen Mi Var?

    Bizi hemen arayın, karşılıklı fikirleri ve reklam süreçlerini konuşalım.